Wykorzystanie terapii opartej na uważności w leczeniu dysfunkcji seksualnych u kobiet

Zapraszamy na warsztat z wykorzystania terapii opartej na uważności w leczeniu dysfunkcji seksualnych u kobiet. Szkolenie odbędzie się 10 grudnia 2023 (łącznie 4 godziny zegarowe). Szkolenie jest nagrywane. Po szkoleniu dostępne będzie jego nagranie przyznawane na okres trzech miesięcy.

Organizacja. Webinar trwa 4 godziny. Udział poświadczony jest imiennym certyfikatem z ilością godzin zegarowych.

Tłumaczenie. Szkolenie jest tłumaczone symultanicznie na język polski. Uczestnik może przełączać się pomiędzy dźwiękiem w całości po angielsku lub równolegle tłumaczonym na polski. Prezentacja wyświetlana na szkoleniu jest po polsku. Wysłane uczestnikom materiały do pracy i prezentacja są po polsku i po angielsku.

Dołącz do wydarzenia na FB.

Lori Brotto

Opis warsztatu

Celem tego 4-godzinnego warsztatu jest zrozumienie nauki i praktyki terapii opartej na uważności w leczeniu dwóch bardzo powszechnych dysfunkcji seksualnych u kobiet, a mianowicie niskiego pożądania i bolesnego seksu. Dr Brotto jest klinicystką-naukowczyni, która poświęciła ostatnie 20 lat na opracowywanie i testowanie interwencji opartych na uważności w zakresie dysfunkcji seksualnych oraz opublikowała ponad 200 artykułów empirycznych, a także dwie książki na temat lepszego seksu dzięki uważności. Uczestnicy zostaną zapoznani z dowodami przemawiającymi na korzyść tego podejścia, a także przećwiczą umiejętności włączania uważności jako metody leczenia dysfunkcji seksualnych do swojej praktyki.

Cele dydaktyczne

Cele szkolenia:

  1. Zrozumienie zakresu i częstości występowania dysfunkcji seksualnych u kobiet.
  2. Zapoznanie się z nauką terapii opartej na uważności w leczeniu niskiego pożądania u kobiet.
  3. Zapoznanie się z nauką o terapii opartej na uważności w leczeniu bólu narządów płciowych (bolesnego seksu) u kobiet.
  4. Zrozumienie mechanizmów, dzięki którym uważność poprawia objawy niskiego pożądania seksualnego i bólu narządów płciowych u kobiet.
  5. Przećwiczenie ćwiczeń opartych na uważności i kierowanego wywiadu, aby uczestnik/czka mógł/a włączyć je do własnej praktyki klinicznej.

O prowadzącej

Dr Lori Brotto jest profesorką na Wydziale Położnictwa i Ginekologii UBC oraz zarejestrowaną psycholog w Vancouver w Kanadzie. Od 2016 roku jest dyrektorką wykonawczą Instytutu Badań nad Zdrowiem Kobiet w BC zlokalizowanego w Szpitalu Kobiet BC. Dr Brotto posiada tytuł Canada Research Chair w dziedzinie zdrowia seksualnego kobiet. Jest autorką książki Better Sex Through Mindfulness: How Women Can Cultivate Desire oraz The Better Sex Through Mindfulness Workbook (październik 2022).

Udział

Koszt udziału. Koszt udziału wynosi 220zł.

Zniżki (max. 20 zł zniżki) 20 zł taniej, jeśli zapisujesz się razem z jedną osobą lub w kilka osób (każdy uczestnik płaci wtedy 200zł; proszę w zgłoszeniu podać imiona i nazwiska tych osób oraz uiścić opłatę w niedługim czasie od zgłoszenia).

Jak się zapisać? Proszę dokonać przelewu o tytule LORI i napisać o tym na bkleszcz.act@gmail.com. Należy załączyć dane do faktury (jeśli jest potrzebna, informacja poniżej).

Chcesz fakturę? Przeczytaj! Od 1 stycznia 2020 przedsiębiorcy nie mają możliwości wystawienia faktury na podstawie paragonu wydanego wcześniej. Powyższa zmiana jest spowodowana nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług uchwaloną w dniu 4 lipca 2019 r. przez Sejm. W związku z tym proszę o podanie danych firmy w pierwszym wysłanym mailu ws. udostępnienia szkolenia lub wysłanie ich najdalej w dniu przelewu. W przeciwnym razie może się okazać, że nie będzie możliwości wystawienia faktury np. w razie podana danych firmy kilka dni po przelewie. Prosimy dla wzajemnej satysfakcji z usługi o trzymanie się tych zasad.

Proszę wysłać przelew na
Inteligo 50 10205558 1111168586100067
Bartosz Kleszcz Psychoterapia i Szkolenia
Aleja Zwycięstwa 31/8
41-200 Sosnowiec
IBAN: PL50102055581111168586100067
BIC/SWIFT: BPKOPLPW

W razie przelewu z konta zagranicznego proszę doliczyć 11 zł.

Oglądanie nagrania. Nagranie będzie udostępnione przez Uczę się ACT. Potrzebne jest założenie konta z imieniem i nazwiskiem zgodnym z uczestnikiem biorącym udział.