Zderzenie z rzeczywistością, czyli jak radzić sobie z kryzysem, stratą lub traumą

12 marca odbędzie się wyjątkowe szkolenie z dr Russem Harrisem, autorem światowego bestsellera, który ukazał się niedawno w języku polskim. Mowa tu o książce „Zderzenie z rzeczywistością,” która ukazała się nakładem Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zapisy szkolenie będą trwać do czwartku o 10 – liczy się godzina zgłoszenia na mailu. Webinar będzie nagrywany i będzie można do niego później wykupić dostęp na stronie.

Dla kogo? Dla każdego.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

60 zł

  Opis warsztatu

  Ciężko jest przygotować się na takie chwile w życiu, w których życie rozsypuje nam się w drobny mak. Zderzenie z taką rzeczywistością może prowadzić do przeżywania ogromnego cierpienia. W takich okolicznościach ciężko jest funkcjonować. Mowa tutaj np. o śmierci bliskiej osoby, przewlekłej chorobie, urazie, wypadku, zdradzie, rozwodzie, utracie pracy, pożarze, powodzi… Jakąkolwiek formę przybiera, boli!

  Bardzo często, gdy życie rozkłada nas na łopatki, potrafi się to wiązać z jakąś stratą, na przykład z utratą ważnej relacji, zdrowia, pracy, niezależności, poczucia bezpieczeństwa lub przynależności, zaufania. Stracie towarzyszą smutek i żal, często poczucie winy, rozgoryczenie czy gniew. Obok trudnych do przeżywania emocji zazwyczaj pojawiają się także objawy fizyczne takie jak zaburzenia snu, zmęczenie, letarg, apatia czy wahania łaknienia.

  Jeśli odczuwasz potworny ból emocjonalny, doświadczasz przytłaczającego poczucia beznadziei albo zmagasz się z druzgocącą samotnością czy rozpaczą – sięgnij po techniki terapii akceptacji i zaangażowania o udowodnionej naukowo skuteczności.

  5 marca odbędzie się wyjątkowe szkolenie z dr Russem Harrisem, autorem światowego bestsellera, który ukazał się niedawno w języku polskim. Mowa tu o książce „Zderzenie z rzeczywistością,” która ukazała się nakładem Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego.

  Link do książki: https://www.gwp.pl/zderzenie-z-rzeczywistoscia.html

  O prowadzącym

  Lekarz, psychoterapeuta, life coach

  Russ Harris jest międzynarodowej sławy trenerem ACT oraz autorem licznych, przetłumaczonych na wiele języków książek. Po polsku zostały wydane „Zrozumieć ACT” („ACT made simple„) oraz „Pułapka szczęścia” („Happiness trap”). Russ ukończył najpierw studia medyczne, jednak jako lekarz stawał się coraz bardziej zainteresowany psychicznymi aspektami zdrowia i jakości życia, a stopniowo coraz bardziej rozczarowywał się samym wypisywaniem recept. Ostatecznie to zainteresowanie poprowadziło do totalnej zmiany ścieżki zawodowej. Aktualnie pracuje w dwóch różnych, ale komplementarnych rolach – jako psychoterapeuta oraz coach.
  Począwszy od 2005 Russ poprowadził już ponad 600 dwudniowych warsztatów dla ponad 30 000 specjalistów z dziedziny zdrowia, wliczając w to terapeutów, coachów, doradców, lekarzy i psychologów. Jest autorem trzech podręczników ACT, czterech książek samopomocowych ACT, a także współautorem dwóch następnych. Jego „Pułapka szczęścia” jest aktualnie najszerzej przetłumaczoną książką ACT na świecie, sprzedaną w ponad 600 000 egzemplarzach i ponad 30 językach.

  Russ ma unikalny model treningu, który nazywa „ACT po prostu”, jako że obejmuje dużą ilość materiału w małym przedziale czasu. Z dumą określa każdy warsztat jako „sfera wolna od żargonu” – i bazuje swój trening na trzech źródłowych wartościach: prostocie, jasności oraz zabawie. Jego wysoko cenione warsztaty są krótkie, skuteczne, korzystne w stosunku do poniesionych kosztów i przekładają się na lepszą jakość życia. Uczestnicy regularnie zgłaszają nie tylko zdecydowaną poprawę w ramach terapii i/lub coachingu, ale także w ramach własnego życia – a informacje zwrotne często odnoszą się do jego umiejętności przedstawienia złożonych idei w bardzo prosty sposób.

  Organizacja

  Data. Data to 12 marca 2023r. (godziny zostaną podane wkrótce)

  Czas. Szkolenie trwa 2 godziny zegarowe.

  Opłata. Koszt szkolenia wynosi 60 zł.

  Każdy uczestnik otrzyma imienne zaświadczenie.

  Tłumaczenie. Szkolenie jest tłumaczone symultanicznie przez dwoje tłumaczy z angielskiego na język polski. Wyświetlane slajdy są po polsku.

  Jak się zapisać? Proszę dokonać przelewu o tytule RUSS2 i napisać o tym na bkleszcz.act@gmail.com. Należy załączyć dane do faktury (jeśli jest potrzebna, informacja poniżej).

  Chcesz fakturę? Przeczytaj! Od 1 stycznia 2020 przedsiębiorcy nie mają możliwości wystawienia faktury na podstawie paragonu wydanego wcześniej. Powyższa zmiana jest spowodowana nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług uchwaloną w dniu 4 lipca 2019 r. przez Sejm. W związku z tym proszę o podanie danych firmy w pierwszym wysłanym mailu ws. udostępnienia szkolenia lub wysłanie ich najdalej w dniu przelewu. W przeciwnym razie może się okazać, że nie będzie możliwości wystawienia faktury np. w razie podana danych firmy kilka dni po przelewie. Prosimy dla wzajemnej satysfakcji z usługi o trzymanie się tych zasad.

  Proszę wysłać przelew na

  Inteligo 50 10205558 1111168586100067
  Bartosz Kleszcz Psychoterapia i Szkolenia
  Aleja Zwycięstwa 31/8
  41-200 Sosnowiec
  IBAN: PL50102055581111168586100067
  BIC/SWIFT: BPKOPLPW

  W razie przelewu z konta zagranicznego proszę doliczyć 11 zł.