Psychoterapia oparta na analizie funkcjonalnej:
Wprowadzenie do pięciu zasad FAP

Zapraszamy serdecznie do uczestniczenia w wydarzeniu pomagającym ćwiczyć wiedzę z warsztatu online „Psychoterapia oparta na analizie funkcjonalnej: Wprowadzenie do pięciu zasad FAP” dr Matthew Skinty, który odbył się 17 i 18 listopada. Warsztat był nagrywany i jest aktualnie dostępny do wykupienia jako VOD.

Zapoznaj się z opisem warsztatu oraz wywiadami z Matthew Skintą.

Zapraszamy do niego osoby, które:

  • wykupią dostęp do nagrania warsztatu FAP
  • uczestniczyły w warsztacie dr Skinty na żywo

Udział dla tych osób w wydarzeniu jest darmowy.

Podczas spotkania online skupimy się na praktycznej części warsztatu – będziemy wykonywać wyłącznie ćwiczenia, doświadczalne oraz w grupach, po kolei, jak one się odbywały na szkoleniu.

Pozwoli to osobom, które obejrzą wideo i już zaznajomią się z teorią, aby przeżyć na sobie procesy FAP w grupie i wyciągnąć jak najwięcej z nagrania. Zależy nam także na tym, aby osoby już uczestniczące w wydarzeniu na żywo mogły ugruntować swoją wiedzę – zapraszamy zatem serdecznie byłych uczestników do dodatkowego i darmowego utrwalenia zdobytej wiedzy.

Do uczestniczenia w ćwiczeniach konieczny jest mikrofon, a przydatna będzie kamera.

Spotkanie odbywa się 15 i 16 grudnia od godziny 10 przez Zoom. Trwać będzie ok. 2 godziny w sobotę i tyle czasu, ile potrzeba do dokończenia materiału w niedzielę. Prowadzi Bartosz Kleszcz. Będziemy mieć łącznie zatem ok 3-4h, więc możemy pozwolić sobie na trochę mniejsze tempo pracy i więcej praktyki.

Zapraszamy do zakupu nagrania z webinaru. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj.

Kontakt, pytania i informacja o zapisie

Rejestracja i pytania przez kontakt mailowy przez formularz poniżej (mail obsługiwany jest przez sekretarkę). Proszę zaznaczyć, odnośnie jakiego wydarzenia jest wiadomość.

Zapraszamy także, by w razie pytań dzwonić bezpośrednio do Bartosza Kleszcza +48 570 295 870

8 + 3 =