Ukojenie wewnętrznego krytyka

Szkolenie prowadzone przez Kathy Steele. Odbędzie się 24 lutego 2024 (łącznie 4 godziny zegarowe). Szkolenie jest nagrywane. Udział gwarantuje dostęp do nagrania szkolenia na okres trzech miesięcy.

Organizacja. Szkolenie trwa 4 godziny. Udział poświadczony jest imiennym certyfikatem z ilością godzin zegarowych.

Tłumaczenie. Szkolenie jest tłumaczone symultanicznie na język polski. Uczestnik może przełączać się pomiędzy dźwiękiem w całości po angielsku lub równolegle tłumaczonym na polski. Udostępnione uczestnikom materiały do pracy i prezentacja są po polsku i po angielsku.

Dołącz do wydarzenia na FB.

Zdjęcie Kathy Steele

Kathy Steele

Opis warsztatu

Każdy doświadcza wewnętrznego krytyka, który opiera się na negatywnych komunikatach od autorytetów i od nas samych w reakcji na nierealistyczne oczekiwania związane z perfekcjonizmem oraz emocje, takie jak strach, wstyd, pogarda lub zazdrość. Podczas tego warsztatu zbadamy integracyjne podejście do rozumienia i pracy z szerokim zakresem wewnętrznej krytyki, kar i surowości u naszych klientów, ale także u nas samych jako terapeutów. W przypadku złożonej traumy to naturalne zjawisko może stać się bardziej intensywne, przytłaczające, a czasem bardziej zdysocjowane. Zbadamy, jak rozwijają się te wewnętrzne aspekty. Na warsztacie zrozumiemy ich kilka funkcji, takich jak ochrona, unikanie i próby uzyskania lub utrzymania uprawomocnienia oraz opieki ze strony innych. Uczestnicy będą mieli okazję zbadać własnego wewnętrznego krytyka ze współczuciem jako krok w kierunku pomagania klientom w nauce radzenia sobie z ich wewnętrznymi krytykami. Nasza zdolność do refleksji nad własnymi tendencjami do samokrytycyzmu i perfekcjonizmu wesprze naszą zdolność do pracy z tymi doświadczeniami u naszych klientów.

Cele dydaktyczne

Po ukończeniu tego warsztatu uczestnicy będą w stanie:

  1. Opisać kluczowe funkcje wewnętrznego krytyka.
  2. Analizować początki rozwoju wewnętrznego krytyka.
  3. Zastosować co najmniej 4 sposoby na zmniejszenie intensywności wewnętrznego krytyka.
  4. Zidentyfikować własnego wewnętrznego krytyka i sposoby na uspokojenie samokrytyki, szczególnie w roli terapeuty.

O prowadzącej

Kathy Steele, MN, CS od ponad 30 lat prowadzi prywatną praktykę w Atlancie, GA, specjalizując się w terapii złożonej traumy, dysocjacji, trudności z przywiązaniem oraz wyzwaniach związanych ze skomplikowanymi terapiami.
Wykłada na Emory University. Jest członkiem honorowym International Society for the Study of Trauma and Dissociation, pełniła tam także funkcję prezydent. Członkini redakcji Journal of Trauma and Dissociation, a wcześniej DSM-V Task Force on Dissociative Disorders.

Otrzymała wiele nagród za swoją pracę kliniczną i publikacje, wliczając to nagrodę za osiągnięcia życiowe od ISSTD. Opublikowała wiele artykułów naukowych w recenzowanych czasopismach oraz rozdziałów książek, była także współautorką trzech, w tym wydanej po polsku „Zaburzenia dysocjacyjne po traumie (2019)”

Udział

Koszt udziału. Koszt udziału wynosi 220zł.

Zniżki (max. 20 zł zniżki) 20 zł taniej, jeśli zapisujesz się razem z jedną osobą lub w kilka osób (każdy uczestnik płaci wtedy 200zł; proszę w zgłoszeniu podać imiona i nazwiska tych osób oraz uiścić opłatę w niedługim czasie od zgłoszenia).

Jak się zapisać? Proszę dokonać przelewu o tytule KATHY_KRYTYK i napisać o tym na bkleszcz.act@gmail.com. Należy załączyć dane do faktury (jeśli jest potrzebna, informacja poniżej).

Chcesz fakturę? Przeczytaj! Od 1 stycznia 2020 przedsiębiorcy nie mają możliwości wystawienia faktury na podstawie paragonu wydanego wcześniej. Powyższa zmiana jest spowodowana nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług uchwaloną w dniu 4 lipca 2019 r. przez Sejm. W związku z tym proszę o podanie danych firmy w pierwszym wysłanym mailu ws. udostępnienia szkolenia lub wysłanie ich najdalej w dniu przelewu. W przeciwnym razie może się okazać, że nie będzie możliwości wystawienia faktury np. w razie podana danych firmy kilka dni po przelewie. Prosimy dla wzajemnej satysfakcji z usługi o trzymanie się tych zasad.

Proszę wysłać przelew na
Inteligo 50 10205558 1111168586100067
Bartosz Kleszcz Psychoterapia i Szkolenia
Aleja Zwycięstwa 31/8
41-200 Sosnowiec
IBAN: PL50102055581111168586100067
BIC/SWIFT: BPKOPLPW

W razie przelewu z konta zagranicznego proszę doliczyć 11 zł.

Oglądanie nagrania. Nagranie będzie udostępnione przez Uczę się ACT. Potrzebne jest założenie konta z imieniem i nazwiskiem zgodnym z uczestnikiem biorącym udział.